Green Apartment 38 Berceni

  • 84 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Green Apartment 38 Berceni Bukarest med 2 sovrum ligger 7 km från Rumäniens nationella konstmuseum och erbjuder närhet till tågstationen Norra, som ligger cirka 10 minuters bilfärd bort. Wi-Fi och en parkering finns också i den 84 m² stora lägenheten.

Det här boendet har balkong, vardagsrum och ett komplett kök med luftkonditionering. Gästerna kan också njuta av utsikten över trädgården. För att garantera din komfort finns en separat toalett och en dusch i lägenheten. I badrummet finns dessutom badlakan och handdukar.

Green Apartment 38 Berceni erbjuder gästerna möjligheter för självhushållning, som ett komplett kök, samt matplats.

Den här lägenheten har ett behändigt läge i Bukarest nära tunnelbanestationen Piata Sudului som ligger mindre än 500 meter bort. Cirka 25 minuters gångavstånd från Green Apartment 38 Berceni hittar du Marie Curie akutsjukhus för barn. Det tar 10 minuter med bil att se Tineretului-parken. Du kommer att befinna dig i närheten av busshållplatsen Stadion.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Green Apartment 38 Berceni Bukarest
Studio
Mobilpris

Studio

8.6
Fantastiskt 83 recensioner
972 m från boendet
USD 61 USD 55
per natt
Rescossa Apartment
Mobilpris

Rescossa Apartment

9.8
Exceptionellt 39 recensioner
1.2 km från boendet
USD 114 USD 103
per natt
Garsoniera Brancoveanu Spital Copii Marie Sklodowska Curie
Mobilpris

Garsoniera Brancoveanu Spital Copii Marie Sklodowska Curie

9.5
Exceptionellt 37 recensioner
1.3 km från boendet
USD 61 USD 55
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Henri Coanda internationella flygplats
    24 km

    Tågstationer

    Obor Train Station
    7 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 13:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Green Apartment 38 Berceni?
      Populära sevärdheter nära Green Apartment 38 Berceni inkluderar bland annat Tineretului-parken, Rumäniens nationella konstmuseum, Marie Curie akutsjukhus för barn.
    • Hur stort är Green Apartment 38 Berceni?
      Green Apartment 38 Berceni är 84 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Henri Coanda internationella flygplats
    24 km

    Tågstationer

    Obor Train Station
    7 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Green Apartment 38 Berceni Bukarest

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng